- Микола Жукоцький - Розділи "Лоу-кик комбат" та "Мікс комбат" (до 70 кг)

Вітаємо Романа Пилипчука -

бронзового призера Кубку Світу

зі змішаних єдиноборств ММА серед юнаків та дорослих, який проходив у Празі (Чехія) з 8 по 11 вересня 2021 року!
Роман впевнено здобув 2 перемоги у боях  із суперниками з Швеції та Італії, нажаль і отримав поразку від спортсмена з Німеччини, та у підсумку став бронзовим призером цього престижного міжнародного турніра.

Сильніший серед найсильніших!

Сьогодні, 01 серпня 2021 року, у заключний день Чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти), що проходив у м. Софія (Болгарія),  наш вихованець Вячеслав Голенко переміг у фіналі та став Чемпіоном Світу.

Щиро дякуємо нашому головному тренеру Вахабжану Муратову за високу професійну підготовку спортсменів!

18 липня наша команда повертається з м. Затока Одеської області з Кубка України із бойового самбо із трьома медалями!