НОВИНИ ТА ПОДІЇ

26 квітня - повертаємося із Харькова з чемпіонату України зі змішаних єдиноборств ММА з двома золотими медалями і одною бронзовою

Перші місця зайняли і стали ЧЕМПІОНАМИ УКРАЇНИ з ММА:

- ПИЛИПЧУК РОМАН у ваговій категорії до 77.1 кілограм

- ГАШЕНКО АРТЕМ у ваговій категорії до 120 кілограм

Третє місце:

- КУРИЛЕНКО АНДРІЙ у ваговій категорії до 83.9 кілограм

Вітаємо наших чемпіонів!

13 березня на нашому майданчику проходив відкритий чемпіонат м. Києва зі змішаних єдиноборст ММА серед дорослих.

Урочисто відкрити захід завітали Державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олексій Перевезенцев та заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький. Окремо хочемо відзначити наших вихованців

Жукоцького Миколу і Пилипчука Романа, які завоювали золото у ваговій категорії 70.3 кг і 77.1кг відповідно.

14 лютого - чергові перемоги на відкритому Чемпіонаті міста Києва з козацького двобою (WCFF) серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей:

- Тичина Богдан

7 лютого наша команда Київського центру самооборони (КЦС), знову успішно виступила на відкритому кубку Київської області по панкратіону, який відбувся в м. ірпінь.

Наші чемпіони:

- 1 місце, вікова категорія 16-17 років і вазі до 73 кг, зайняв ХАРАБЕТ Дмитро

- 2 місце , вікова категорія 16-17 років і вазі понад 73кг (супертяжі), зайняв ГОЛЕНКО Вячеслав

- 3 місце , вікова категорія 9-10 років і вазі до 30 кг, зайняв СЕРДЮК Роман

13 грудня пройшов спільний навчальний семінар Федерації змішаних єдиноборств ММА України та Федерації бойового самбо України на майданчику «LAVR Team» та Київського центру самооборони «КЦС»

Спільне тренування провели:

- головний тренер Федерації бойового самбо Федір Середюк

- перший віце-президент Федерації ММА в Україні та головний тренер «LAVR team» Вахабжан Муратов

- чотириразовий чемпіон світу по бойовому самбо Амосов Ярослав

24-25 жовтня в м. Києвї відбувся чемпіонат України по бойовому самбо.

Пушкар Данило у віковій категорії 11-12 років, впевнено та професійно здобув срібло

Голенко Вячеслав у віковій категорії 15-16 років та у суперважкій вазі здобув золото та став Чемпіоном України по бойовому самбо